keyboard_arrow_up

Nasza oferta

web

Systemy ERP

Specjalizujemy się we wprowadzaniu systemów, które służą do planowania zasobów przedsiębiorstwa. Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Soneta Sp. z o.o., dla której wprowadzamy i obsługujemy oprogramowanie enova365. System ten składa się z poszczególnych modułów obejmujących poszczególne obszary firmy takich jak: Kadry Płace i HR, Finanse i księgowość, Handel i magazyn, Sprzedaż i CRM, Workflow oraz Bussines Intelligence. Więcej na naszej zakładce enova365 oraz stronie www.enova.pl . Dodatkowo wdrażamy SaldeoSMART, system stworzony dla biur rachunkowych oraz firm, które mają własny dział księgowy. Więcej na naszej zakładce SaldeoSMART oraz stronie www.saldeosmart.pl .

subscriptions

Opieka serwisowa

Jeżeli potrzebują Państwo stałej pomocy informatyka w przedsiębiorstwie skontaktujcie się z nami, aby poznać naszą ofertę.
computer

Serwis komputerowy

Zajmujemy się diagnozowaniem, naprawą, konserwacją i przyspieszaniem komputerów oraz urządzeń peryferyjnych. Składamy nowe jednostki i służymy pomocą przy doborze podzespołów.
web

Strony internetowe

Specjalizujemy się w projektowaniu stron internetowych, szablonów oraz grafiki reklamowej. Realizujemy strony według najnowszych trendów opartych na gotowym lub unikalnym szablonie zależnie od wymagań klienta. Nasze strony są responsywne co pozwala na przeglądanie
i korzystanie na urządzeniach mobilnych. Kod strony internetowej jest zgodny ze standardami W3C Markup Validation Service co sprawia że strony internetowe, które wykonujemy mają lepszą pozycję w wyszukiwarkach. Strona już nawet od 400zł netto!
shopping_basket

Sklepy internetowe

Specjalizujemy się w tworzeniu sklepów internetowych opartych na platformach PrestaShop oraz Shoper. Nasze sklepy są pisane w najnowszych wersjach oprogramowania co gwarantuje wzrost szybkości wczytywania się sklepu oraz większe bezpieczeństwo.
network_check

Sieci

Budujemy, ulepszamy, naprawiamy sieci dla małych i średnich przedsiębiorstw, a także gospodarstw domowych. W zakres naszych usług wchodzi również zapewnienie bezpieczeństwa pracy na urządzeniach komputerowych z dostępem do Internetu.
photo_camera

Grafika

Tworzymy projekty graficzne stron internetowych i sklepów internetowych, projekty małoformatowe, projekty wielkoformatowe, wizytówki, plakaty, banery, ulotki do druku oraz cyfrowe, całe identyfikacje wizualne, brandbooki, reklamy w mediach społecznościowych.

Gwarantujemy

star
Wysoka jakość
Wszystkie czynności wykonywane są przez naszych wyszkolonych, posiadających duże doświadczenie inżynierów.
security
Bezpieczeństwo
Dokładamy wszelkich starań, aby wasze dane były bezpieczne.
timer
Szybkość
Staramy się wykonywać zlecenia najszybciej jak to możliwe, zazwyczaj rozwiązujemy problem w ciągu 24h. W przypadku stron internetowych jest to czas od 2 do 5 dni.
perm_contact_calendar
Komunikacja
Zawsze możecie liczyć na nasze wsparcie mailowe oraz telefoniczne.

O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które stawia na jakość. Zatrudniamy gamę inżynierów
i projektantów, aby nasze usługi w pełni satysfakcjonowały naszych klientów.

Kontakt

Dane

AIRComputers Sp. z o.o.

NIP: 7422268102

KRS: 0000818476

REGON: 385053699

11-700 Mrągowo
ul. Brzozowa 16

+48 726 755 391

+48 503 580 502

kontakt@aircomputers.pl

Skontaktuj się z nami